Loading…

Koncert w Starym Tartaku 27.10.2023r.

Zarząd UTW zaprasza na koncert do Starego Tartaku w dniu 27.10.2023 r. o godz 19.00. Zapisy u Pani Uli Ziemińskiej. Cena biletu 40 złotych.

Adam Gałka to wokalista i instrumentalista, który wyróżnia się ciepłą barwą głosu. Swą muzyczną pasję rozwijał, zdobywając pierwsze umiejętności w Szkole Muzycznej w Olsztynie. Ponadto, był aktywnym członkiem chóru Surma. Całym sercem oddany twórczości i osobowości Elvisa Presleya, Adam Gałka od wielu lat razem ze zespołem profesjonalnych muzyków wykonuje piosenki z repertuaru tej legendy, odnosząc przy tym ogromny sukces.

Kazuo Shibashi z YAMAHA INTERNATIONAL przeprowadził studyjne porównanie głosów i potwierdził, że głos Adama jest najbardziej zbliżony do głosu Elvisa spośród wszystkich odtwórców Presleya na świecie. W dorobku artystycznym Adama znajduje się ponad tysiąc udanych koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Niezwykle istotnym elementem jego repertuaru są także pieśni patriotyczne oraz piosenki z okresu dwudziestolecia międzywojennego, za co został uhonorowany Złotym Liściem Retro przez prawnuka Michała Fogga. Ponadto, Adam Gałka miał zaszczyt wystąpić na 31. April Spring Friendship Art Festival w Pyongyang, Korei Północnej, gdzie zdobył pierwsze miejsce i otrzymał złoty puchar, wykonując piosenkę w języku koreańskim.

fogg