Loading…

Europa śladami Mozarta

Drodzy Słuchacze

Epidemia spowodowała, że musieliśmy odwołać wykłady, na których tak chętnie się spotykaliśmy i których słuchaliśmy z zainteresowaniem. Nowa rzeczywistość zachęca nas do korzystania z innych możliwości, dlatego mamy dla Was niespodziankę. Jest to wykład dostępny w Internecie, nagrany specjalnie dla naszego Stowarzyszenia przez miłośniczkę Mozarta, Panią Kamilę Wieczorek.

Prezentacja pt. "Europa śladami Mozarta" przybliży nam życiorys genialnego austriackiego kompozytora przez pryzmat podróży jakie zrealizował (a w podróży spędził prawie 1/3 swojego życia). Czeka nas wirtualna wycieczka po Europie z interesującym komentarzem, mnóstwem zdjęć i fragmentami znanych utworów Mozarta.

 

Kolejny rok akademicki zakończymy on-line 4 czerwca 2020 roku. Tym razem nie zostanie pożegnany tak uroczyście jak zwykle, ale za to wygodnie w fotelu przy znanych symfoniach, fragmentach z "Wesela Figara" i z filiżanką ulubionej aromatycznej kawy czy herbaty.

Aby obejrzeć wykład "Europa śladami Mozarta" należy wejść na naszą stronę internetową klikając podany 4 czerwca 2020 roku link do wykładu on-line.

Wykład będzie dostępny od godz. 6:00 dnia 4.06.2020 r. do godz. 23:59 dnia 7.06.2020 r. (czyli będzie aktywny 4 dni), tak więc chętni będą mieli czas, by obejrzeć prezentację nawet kilka razy.

Zarząd Stowarzyszenia UTW