Loading…

IV Iławski Przegląd Chórów Uniwersytetów Trzeciego Wieku z terenu Warmii i Mazur - 2015

O G Ł O S Z E N I E

Stowarzyszenie Uniwersytet III Wieku w Iławie, wspólnie z Iławskim Centrum Kultury i Starostwem Powiatowym w Iławie, zaprasza Uniwersytety Trzeciego Wieku z terenu Warmii i Mazur do udziału w:

IV Iławskim Przeglądzie Chórów Uniwersytetów Trzeciego Wieku z terenu Warmii i Mazur

Przegląd odbędzie się w Iławie w amfiteatrze im. Louisa Armstronga przy ul. Niepodległości w dniu 30 maja 2015 roku o godz. 12.00.

Cel – popularyzacja śpiewu chóralnego wśród uczestników uniwersytetów, prezentacja repertuaru zespołów i integracja środowisk uniwersyteckich oraz propagowanie pieśni ludowych z terenu Warmii i Mazur.

Zapraszamy wszystkie Uniwersytety Trzeciego Wieku z terenu województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w tym przeglądzie.

 

Termin zgłoszenia udziału w Przeglądzie do dnia 10 maja 2015 roku poprzez przesłanie karty uczestnictwa na adres:

Andrzej Sufranek, ul. Pieniężnego 25/1, 14-200 Iława

lub na adresy e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kartę uczestnictwa i regulamin Przeglądu można pobrać poniżej.

 

Prezes Zarządu: Andrzej Sufranek

 

Pobierz regulamin (PDF)

Pobierz kartę uczestnictwa (DOC)

amfiteatr-ilawa