Loading…

Opera NOVA

Miejsce

Opera NOVA
Ulica:
Marszałka Focha 5
Kod pocztowy:
85-070
Miejscowość:
Bydgoszcz
Kraj:
Poland

Opis

Opera Nova w Bydgoszczy to jeden z nowocześniejszych i najbardziej wszechstronnych teatrów muzycznych w Polsce, którego bogaty repertuar, obejmujący dzieła operowe, baletowe, operetki i musicale, uzupełniają koncerty, widowiska i przedstawienia innych teatrów goszczących na Bydgoskim Festiwalu Operowym, organizowanym tu corocznie, od 1994 roku.

Opera Nova to także, czy raczej przede wszystkim, zespół utalentowanych artystów, który wraz z ekipą Biura Promocji i Obsługi Widzów, kadrą kompetentnych pracowników technicznych i sprawną administracją, proponuje w każdym sezonie artystycznym przedstawienia , które powinny znaleźć uznanie u nawet najbardziej wybrednych widzów. Opera Nova to wreszcie nowoczesny gmach malowniczo usytuowany nad brzegiem Brdy.

Ze swymi dwiema scenami: wielką i kameralną, dwiema widowniami, nowoczesnym wyposażeniem technicznym, stanowi on wspaniałe atelier odpowiednio przygotowane do podejmowania twórczych przedsięwzięć. To także Centrum Kongresowe Opery Nova, zapewniające profesjonalną obsługę sympozjów, konferencji – organizowanych według najwyższych europejskich standardów.

źródło: http://www.opera.bydgoszcz.pl

 

   
 
Grafika Data Tytuł Miejsce Miasto Woj. Kategoria Uczestnicy
Wyjazd do opery NOVA w Bydgoszczy
27.09.15, 14:00 h - 23:00 h Opera NOVA Bydgoszcz - Przeszłe wydarzenia -
Wesele Figara - opera
29.09.19, 18:00 h Opera NOVA Bydgoszcz - Przeszłe wydarzenia -