Loading…

Wesele Figara - opera

Wydarzenie

Wesele Figara - opera
Tytuł:
Wesele Figara - opera
Kiedy:
N, 29. wrzesień 2019, 18:00 h
Gdzie:
Opera NOVA - Bydgoszcz,
Kategoria:
Przeszłe wydarzenia
Odsłon
828
Utworzył
Administrator

Opis

Zarząd STOWARZYSZENIA UNIWERSYTET III WIEKU w Iławie organizuje wyjazd do opery Nova w Bydgoszczy na spektakl „WESELE FIGARA”. Wyjazd w dniu 29.09.2019 (niedziela - spektakl o godz. 18.00). Bilety ulgowe po 40,00 zł. Zapisy z równoczesną wpłatą do 10 sierpnia 2019 roku.

Kontakt

Nazwa:
biuro@utw.ilawa.pl albo utw.ilawa@op.pl


Miejsce

Opera NOVA
Lokalizacja:
Opera NOVA
Ulica:
Marszałka Focha 5
Kod pocztowy:
85-070
Miejscowość:
Bydgoszcz
Kraj:
Poland

Opis

Opera Nova w Bydgoszczy to jeden z nowocześniejszych i najbardziej wszechstronnych teatrów muzycznych w Polsce, którego bogaty repertuar, obejmujący dzieła operowe, baletowe, operetki i musicale, uzupełniają koncerty, widowiska i przedstawienia innych teatrów goszczących na Bydgoskim Festiwalu Operowym, organizowanym tu corocznie, od 1994 roku.

Opera Nova to także, czy raczej przede wszystkim, zespół utalentowanych artystów, który wraz z ekipą Biura Promocji i Obsługi Widzów, kadrą kompetentnych pracowników technicznych i sprawną administracją, proponuje w każdym sezonie artystycznym przedstawienia , które powinny znaleźć uznanie u nawet najbardziej wybrednych widzów. Opera Nova to wreszcie nowoczesny gmach malowniczo usytuowany nad brzegiem Brdy.

Ze swymi dwiema scenami: wielką i kameralną, dwiema widowniami, nowoczesnym wyposażeniem technicznym, stanowi on wspaniałe atelier odpowiednio przygotowane do podejmowania twórczych przedsięwzięć. To także Centrum Kongresowe Opery Nova, zapewniające profesjonalną obsługę sympozjów, konferencji – organizowanych według najwyższych europejskich standardów.

źródło: http://www.opera.bydgoszcz.pl