Loading…

Konkurs Piękna działka Seniora zakończony

pds01W okresie od maja do września 2014 roku trwał konkurs Piękna działka seniora realizowany w ramach zadania publicznego wspieranego przez Zarząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie: Dodaj więcej życia do lat.

W konkursie udział wzięli działkowicze ,którzy są słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Iławie. Do konkursu zgłoszono 20 działek. W słoneczny wrześniowy dzień na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Słonecznik odbyło się spotkanie, na którym podsumowano konkurs Piękna działka seniora. Przewodnicząca komisji konkursowej Helena Jasko omówiła prace zespołu oceniającego zgłoszone do konkursu działki, przedstawiła regulamin konkursu i ogłosiła jego wyniki.

W konkursie przyznano nagrody dla seniorów, których działki zajęły miejsce od pierwszego do szóstego. Cztery działki otrzymały wyróżnienia a wszystkim uczestnikom konkursu wręczono dyplomy. Nagrody, wyróżnienia i dyplomy wręczali Jarosław Wołodkiewicz z Okręgowego Zarządu Działek PZD w Olsztynie i Prezes Rodzinnych Ogródków Działkowych Słonecznik - Stanisław Kastrau.

Zwycięzcami w konkursie Piękna działka seniora zostali:

  1. Krystyna Zera 
  2. Renata Szulowska 
  3. Teresa Napierała 
  4. Irena Iwasiów 
  5. Ryszard Ziemiński 
  6. Krystyna Drozdowska 

Spotkanie uczestników konkursu Piękna działka seniora zakończono ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.

pds02